2 Haziran 2012 Cumartesi

NUN - edebiyat, kültür ve sanat dergisi


Merhaba kıymetli okurlarım. Finallerimin bitmesi ile -söz verdiğim gibi- yazı işlerime hız kazandırdım. Bu arada iki ay önce edebiyat ateşinde eritip sanat kalıbında dondurduğumuz Nun Dergi'mizin 2. sayısı yayınlandı. Ücretsiz olarak dağıtımını yaptığımız dergimizin 2. sayısı 1. sayısına nazaran daha iyi - daha kaliteli oldu. İlk sayıda yaptığımız hataları ve acemilikleri, okurlarımızdan gelen reaksiyonlar doğrultusunda farkedip, ikinci sayımızda bu hataları tekrarlamadık.

Derginin imtiyaz sahibi olan Ubeyd ÖZ kardeşimin öncülüğünde açılan bu gönül ve muhabbet yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Sivas çapındaki edebiyat ve sanat zümrelerince bahsi yapılan ve ismi sık sık zihredilen dergimiz için daha güzel planlarımız var. İnşAllah bu planlarımızı üçüncü sayımızdan önce nihayetlendirebiliriz.

Ölüler Ülkesinde -şiirim- sf. 7
Necip Fazıl Kısakürek - makalem- sf.14

3 yorum:

 1. Dergi sadece Sivas'ta mı Eyüp Aktuğ ?
  Nereden erişebiliriz ya da ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dergimiz şu an için Sivas çapında yayın yapmaktadır. NUN Dergisinin okuyucu ile buluşması için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Sivas dışından gelen talepleri ise "yayın kurulu" ile yapılacak toplantıdan sonra değerlendireceğiz.

   Fakat şöyle bir imkanımız daha var. Dergimizi .pdf formatında elde edebilirsiniz. Birkaç gün içerisinde .pdf formatında internet üzerinden dağıtacağız...

   Sil
 2. Güzel bir site olmuş, ellerinize sağlık.. Bizimle ücretsiz (karşılıklı) reklam değişimi yapmaya ne dersiniz? Kolay gelsin...

  YanıtlaSil