22 Mayıs 2012 Salı

Yoğun günler: Finaller...

Bir kaç gündür yazılarıma ara verdim. Yoğun bir sürecin içerisindeyim. Vizelerden yaklaşık bir ay sonra başlayan finallerim yüzünden kendimi sınav maratonunun içerisinde buldum. Öyle ki her hafta yeni bir sayısını çıkardığım Anadolu Kıtası - haftalık fikir dergisi'ni dahi derleyememe gibi bir durum ile karşı karşıyayım.

31 Mayıs'ta bu maraton nihayetlenecek. Yani, Haziran ayı boyunca yoğunlaştırılmış bir şekilde yazı işlerime geri döneceğim.Yaz boyunca hedeflediğim bir kaç planım var. Geçmiş yıllarda (2009) hususi olarak tertiplediğim Anadolu turunun ilk ayağını çevre illere yapmayı düşünüyorum. Bu arada tabi trafik ehliyetimi de alacağım. İki senedir niyetliyim. Ama bir türlü kısmet olmadı.

Finallerim dün başladı. İlk ikisi beklediğimden daha iyi geçti. Zor olanları atlatmanın bir rahatlığı var. Ancak yarın uygulama sınavım olduğundan teorik bilgilerime güvenmemem gerekiyor. Fırsatını bulmuşken belirteyim; Büyük Doğu Kitaplığımı genişletmeye devam ediyorum. Üstad Necip Fazıl Kısakürek'in iki kitabını daha temin ettim.

Bir başka mesele daha var. Geniş bir yazı kaleme alıyorum. Fırsatım olmasa da şu sıralar, ufaktan yazmaya başladım. Konusu ise "İslam Ölçülerinde Ülke"... Selametle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder