27 Nisan 2012 Cuma

Nisan yağmurlarından sonra

Her şey yolunda... Ama bazen "her şeyin yolunda olması" beni korkutuyor. Genel bir sanı var bilinç altımda. İyi şeylerden sonra sanki mutlaka o iyi atmosferi bozan bir kötü olay oluyor. Bilmiyorum. sadece bana özgü bir sanı mı?

Vizelerim bitti. Allah'a şükürler olsun ki hepsi beklediğimden daha iyi geçti (hatta çok iyi). Bu arada hayatımın yazı işleri bölümünde yoğun bir trafik var. Nun Dergisi ismiyle bir edebiyat ve kültür-sanat dergisi çıkardık. Yakın dostlarımın gayret ve çabaları ile yayın hayatına atılan Nun Dergisi'nin ilk sayısı çıktı. İlk sayı için (yalan değil) fazlaca bir emek sarfetmedim. Bu sebepten yayın kurulunda ki arkadaşlarıma karşı biraz mahçubum. Alt yapısı ve yayın sahası dostlarımca daha önceden hazırlanmış bu dergide benim görevim ise "editör".

Yazı işlerimdeki bir başka önemli gelişme ise Büyük Doğu Haber'de köşe yazılarıma başlamam. Yaklaşık 10 gün önce başladım. Şu an için dört yazı yazdım.

Bildiğiniz üzere Anadolu Kıtası isimli "haftalık fikir dergim" var. Sessiz sedasız ilk 10 sayısı yayınlandı bile. 11. sayısı için çalışmalara başladım. Bu kadar yoğun bir yazı tarfiğinin arasında bazen yorulsamda enerjimi eksiltmiyorum.

1 yorum:

  1. Allah emeklerini boşa çıkarmasın değerli kardeşim.Allah yardım eder sen merak etme.

    YanıtlaSil