20 Şubat 2012 Pazartesi

Anadolu Kıtası'nın 1. sayısı çıktı

Merhaba kıymetli okuyucularım...
Bir önceki yazımda müjdesini verdiğim Anadolu Kıtası isimli fikir dergisinin 1. sayısı çıktı. İnternet üzerinde yaptığım geniş araştırmalar sonucu derlediğim bu fikir dergisi için daha iyi geliştirmeler düşünmekteyim.

Haftanın Konusu: İslamiyet ve Türkler
 • İslamiyet’ten önce Türkler
 • Türklerin İslamiyet’e geçişi
 • Osmanlı ve İslam
 • Türk tarih ve kültüründe at
 • Türkçülük Nedir?
Yukarıda sıraladığım beş muayyen konu üzerinde bina ettiğim 1. sayımızı .pdf formatında indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Dergimizin e-dergi haline mecmua sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Kıtası / Sayı:1 indirmek için tıklayınız.

  3 yorum:

  1. allah aşkına sen ne yapmaya çalışıyorsun? eskiden islamcı geçinirdin şimdi türkçü mü oldun? ne olduğun belirsiz senin.

   YanıtlaSil
   Yanıtlar
   1. Azizim,
    Beni ne kadar tanıyorsunuz, bilmiyorum. Zira ben İslam davasına gönül vermiş ve Üstad Necip Fazıl Kısakürek'in Büyük Doğu idealine bağlı birisiyim. Benim nazarımda Türk'ün karakteri İslam'dan gelmektedir. Üstad bu meselede güzel bir tabir kullanır. Türk ancak müslüman olduktan sonra Türktür.

    Bizim yaptığımızı merak ediyorsan dinle...

    Bizler İslam dininin yeni hakimiyet kuracağı ve gökkubbenin İslam düşmanlarının üzerine yıkılacağı günü ıstırapla bekleyen fertleriz. Bütün yaptığımız bundan ibaret...

    Sil
  2. Hayırlı olsun değerli kardeşim.Dergide bu sefer olmak istemiyorum.Beni mazur gör.Çünkü geç yazılar yazıyorum.Senide zor durumda bırakmak istemiyorum.
   Tekrar Allah utandırmasın.

   YanıtlaSil