20 Şubat 2012 Pazartesi

Anadolu Kıtası - haftalık fikir dergisi

Aziz kardeşlerim,
Yeni projemi sizlere tanıtmak istiyorum. Yaklaşık bir haftadır üzerinde yoğunlaştığım bir dergi projesi var. İnternet üzerinde yayın yapacak olan dergimin ismi "Anadolu Kıtası"...

Anadolu Kıtası dergisi bir fikir dergisidir. Şuan için haftalık olarak çıkarmayı düşündüğüm veya 15 günde bir olarak yayınlayabileceğim bu dergi, siyasi şahsiyetlerimiz tarafından çamurlaştırılmış siyaset batağından uzak bir çizgide tamamen ilmi, bilimsel ve mantık müessesinde bir çizgide seyredecektir. Bundan önceki dergimiz bildiğiniz üzere Serbest Kürsü idi. Bir yılı aşkın süredir yeni sayı çıkarmadık. Ancak Anadolu Kıtası'nın sürekliliği olacaktır. Ufak tefek aksamalar dışında herhangi bir problem yaşamayacağımı ümit ediyorum. Dergimizin altyapısını issuu isimli yabancı bir dergi yayın sistemi oluşturacaktır. Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağız.

Biliyorum, emek ve zahmet isteyen bir mecra. Bunu ciddiyetle yapacağım. Bloguma ne kadar kıymet veriyorsam bu projeye de o nispette kıymet vereceğim. Eğer ki bende bu çalışmaya katılmak istiyorum diyorsanız bu yazının yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder