18 Ocak 2012 Çarşamba

1000. günün anısına yenilendik.

Muhterem okuyucularım,
Geçen Pazartesi (16 Ocak 2012) e-aktug Blog'un kesintisiz ve sürekli yayın hayatındaki 1000. günü idi. Nisam ayında blog maceram 4. yılını doldurmuş olacak. Bu kadar yıl geçti aradan, artık bloga bir düzen vermenin zamanı geldi diye düşünmüştüm. Bunun için evvela kategori sistemini düzenledim. Daha anlaşılır, hedefe odaklı ve tertipli bir yapı oluşturdum.

Blogumun "blogger" altyapısını kullanması sebebi ile kategori sistemini etiketler üzerinden yürütüyorum herkes gibi. Yaklaşık 578 yazının olduğu blogumda kategori sistemini yenilemek bir hayli yorucu oldu. Nihayet yeni bir kategorik dizine sahip oldum. Peşinden mevcut temamın amatörce olduğubu ve blogumun ruhunu yansıtmadığı kanaatine vardım. Google etrafında kısa bir gezinti yaparak istediğim özelliklere sahip bir kaç tema buldum.
Fakat tam istediğim gibi değildi bu temalar. İçlerinden gözüme iyi gözüken bir temayı seçerek üzerinde oynamalar yaptım. Renk ayarlarını, manşet ayarlarını vs.. yaptıktan sonra xml dosyasını bloggera yükledim. Ve ortaya böyle bir sonuç çıktı. Umarım sizlerde beğenmişsinizdir. Sağlıcakla kalın...

1 yorum:

  1. süperrrrrrrrrrrrrrrrrr

    Tek kelimeyle.

    Beni de unutma değerli dostum :)

    YanıtlaSil