31 Ekim 2011 Pazartesi

Football Manager 2012... ve hasret bitiyor.


2007 yılından beri tutkunu olduğum Football Manager serisinin son halkası piyasa sürülmüş ve ben yeni haberdar oldum. 2011 versiyonunda 2029 yılına kadar ilerlemiştim. 7 aylık bir kariyerim vardı. Fakat bir torrent sitesinde 2012 versiyonunun linkine denk geldikten sonra artık seri yenilemenin ve 7 aylık bir macerayı geri dönüşüm kutusuna göndermenin zamanı geldiğini anladım.

Hemen çalışan makimana uTorrent isimli hız canavarını kurdum. Peşinden torrent dosyasını bağladım. Mükemmel bir indirme hızına sahip olduğum için 2.5 GB boyutundaki FM 2012'yi bir saat gibi kısa bir süre içerisinde indirdim. Fakat şimdilik kurmadım. FM 2011'deki Beşiktaş kariyerimden kopmak biraz zor geliyor. Öyle ki futbolcu imal edip avrupanın köklü kulüplerine satarak büyüttüğüm Beşiktaş, Galatasaray, Juventus imparatorluklarımda sayısız başarılarım var. Şuan için 1712 puan toplayabildim. Ve efsane italyan teknik adamlarının yaklaşık 500 puan önünde yer almaktayım ki zaten genel sıralamada birinciyim.

Oyunun tek eksik tarafı Türkçe olmaması. Fakat Football Manager sayesinde ingilizcemi bir hayli ilerlettim diyebilirim. Şimdi diyenleriniz çıkacaktır mutlaka... Üniversite öğrencisi adamsın, hala bu zımbırtılarla mı meşgul oluyorsun. Çok nadiren televizyon izlerim, beni tanımış olmalısınız. Gece saat on bir buçuk gibi Zeki Kayahan Coşkun'un sunduğu Matrax isimli radyo eğlencesini dinlerken oyalanırım bu zımbırtı ile... Neyse fazlaca laf salatası yaptım sanırım.

1 yorum:

  1. İyice meraka sardırdın ve iyi ki hatırlattın şu FM'yi bir de ben denemeliyim...

    YanıtlaSil