14 Temmuz 2011 Perşembe

Aziz milletimizin başı sağolsun. {13 Şehit}

Türk Yurduna ve İslam alemine avaz avaz haykırıyoruz ki, artık silahınızı doldurup mekanizmasını kapamanın ve her an tetikte bulunmanın zamanı gelmiştir.
(Hicri 15. Asır Hitabesi / Necip Fazıl KISAKÜREK)
Her bir karış toprağını aziz milletimizin kanı ile kazandığımız vatanımızı müdafaa ederken şehadet şerbetini içme şerefine erişen vatan evlatlarına Allah'tan rahmet diliyorum, aziz milletimizin başı sağolsun...

Yeter artık!

30 küsür yıldır Türkiye'nin bir numaralı sorunu halini alan terör meselesinin sürat ile çözülmesi gerekmektedir.
Kahraman Türk Ordusu ile bir avuç çapulcuyu eş tutanları bu topraklardan kazımanın zamanı gelmiştir, geçmektedir.
Sonuçları ne olursa olsun büyük bir askeri müdahale isteyen bu vahim durum Türkiye'nin terör konusundaki zaaflarının en açık göstergesidir.
Aziz milletimizin var oluş savaşlarında emsali olmayan kahramanlık örnekleri sergileyen Mehmetçik'i hedef alan kurşunların sahipleri, gözlerini mukaddes topraklarımıza dikmiştir. Vatanımızı bölmek isteyen soysuzların gözlerini yerlerinden çıkarmanın vakti gelmiştir.

Tarihi emsali olmayan kahramanlıklar ile dolu olan devletimiz artık gücünü göstermelidir. Yabancı ülkelerin gıpta ile baktıkları kahraman ordumuz artık ağırlığını ortaya koymalıdır.
Bana göre, sonuçları ne olursa olsun, vatan üzerinde ki soysuzları temizleyecek bir operasyona başlanmalıdır. Bir daha dirilmemek üzere öldürülmesi gereken vatan hainleri ve vatan hainlerinin lideri poziyonundaki soysuz beslendiği ininden dar ağacına çıkarılmalıdır. Yine bana göre, bu sorun şiddetli bir askeri müdahale ile çözülecektir.

Şimdiye kadar şehit verdiğimiz vatan evlatlarının emanetini ancak ve ancak bu şekilde muhafaza edebiliriz.

2 yorum:

 1. Bu PKK'lı piçler kudurmuş gibi saldırıyorlar.Artık bunlara karşı bir taarruza geçme vakti gelmiştir ve geçiyor.
  Şehitlerimize ALLAH'tan rahmet diliyorum.

  -"Küfrümü" mazur gör kardeşim.-

  YanıtlaSil
 2. @kisiselist
  Devletin verdiği üç kuruş harçlığı ailesine gönderen asker, bizler bu piçlerin maaşlarını ödemek için vergi veriyoruz.

  YanıtlaSil