17 Mayıs 2011 Salı

Durum raporu-11

2009'dan beri yazdığım 400. yazı...
Yağmur kokan bir Sivas akşamından sizleri muhabbet içerisinde selamlarım. Şu sıralar buralarda havalar bir öyle bir böyle. Siyasetçiler gibi desem yanlış olmaz. Öğle vakti sıcaktan klima açtığımız bir günde akşam üşüyor olmamız bize Sivas'ta yaşadığımızı tekrar ihtar etti.

Eğitim hayatım şimdilik güzel gidiyor. Atanamama korkusunu hiç yaşamadım. Daha doğrusu umursamıyorum. KPSS ile güreş tutmak bana göre değil. Şansımı YGS'de bir daha denedim bu sene. Bütün YGS türlerinde hemen hemen 360 puan aldım. LYS'ye ise sözelden gireceğim. Siyasal Bilimler Fakültesine girmeyi düşünüyorum yada düşlüyorum.

Bunun dışında bu ay ki üniversite gazetemizde bir şiirim yayınladı. "Cennetimde ki Ateş" isimli şiirimi yayınlamaları güzeldi.

Bu arada Fenerbahçe'de şampiyon gibi. Son maçı bizim burada oynayacak. VIP biletler 400 TL. Kale arkası 50 TL.  Stadı gören bir apartmanın çatısı 0 TL- dürbün olursa iyi olur. sanki at yarışı (: -
Maçta tabiki Sivas'ı destekleyeceğim. Bir galatasaraylı olarak bu sene utanç vericiydi ama fenerin kaybetmeside keyifli olacaktır. Bu yazdıklarımı hıncal uluç okursa yine edebiyata başlar. Adam milyonları traş ediyor ekran başında. Bazen kendini kaybediyor küfür etme derecesine geliyor.

Bu arada bir Recep Akdağ'a engelli kardeşlerimize karşı yaptığı talihsiz açıklamadan dolayı özür dilemesi gerektiğini hatırlatıyorum. Muhalefete iyi malzeme çıktı. Kullan Kemal Bey...

Şimdilik bu kadar...
Veda ederken: Ruhumdaki senleri sile sile...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder