15 Şubat 2011 Salı

Bunlar son çırpınışlarınız(!)

Allah'a ve İslamiyet'e küfürü kendisine misyon edinmiş bir mizah dergisinde yayımlanan karikatür bana alemlere rahmet olarak gönderilen sevgililer sevigilisi peygamber efendimize hakaret eden batılı adamın yapmış olduğu karikatür küfrünü hatırlattı. Esas olaya gelelim.

Halkının %99'u müslüman olan bir ülkede milli ve manevi değerlerimize hakaret edici içeriği yayınlama cesaretini bunlar nerede buluyor. Böyle sanat olmaz. Gaye düşünce ve basın özgürlüğü altında küfür bayraktarlığı yapmak ise bu ülke onlar için yanlış sığınak. Önceden AK Parti üzerinden sınırları zorlayıcı karikatürler ile karşımıza çıkıyordunuz. Şimdi ise küfür sınırlarını zorlayarak İslam'a ve tek geçerli din olan İslamiyet dinine hakaret ediyor, mukaddes mekanlarımız olan camiiler ile alay ediyor ve bütün bunların yanında müminin miracı olan namaz ile dalga geçiyorsunuz. Bu sizin kuvvetinizin delili değil aksine içerisinde bulunmuş olduğunuz alçaklığın bir yansımasıdır. O kadar alçaksınız ki alçaklık kavramına bile yükseklik kazandıracak kadar alçaksınız.


Bu millet Çanakkale Destanını kalplerinde muhafaza ettiği iman ile sizin yok saydığınız İslam aşkı ile kazandı. İşte bu kadar nankörsünüz. Bu yapmış olduğunuz alçaklığı basın özgürlüğü ile kapatamazsınız. Şunu iyi bilin. Bu dünyada önce ahrete göç etmiş milyarlarca müminin sonra yaşayan milyarlarca müminin laneti içerisinde boğulacaksınız.

 Veda ederken: Sığındığınız tek şey fikir karanlığı.

3 yorum:

 1. "Bu millet Çanakkale Destanını kalplerinde muhafaza ettiği iman ile sizin yok saydığınız İslam aşkı ile kazandı."
  demagoji yapma.

  YanıtlaSil
 2. Demagoji yapmıyorum. Asıl sizsiniz ki hakikati görmek istemiyorsunuz. Hala kalplerimızde muhafaza ettiğimiz bu ateşi söndüremeyeceksiniz.

  YanıtlaSil
 3. aynen katılıyorum kardeşim sana.kalemine sağlık

  YanıtlaSil