27 Aralık 2010 Pazartesi

Siyaset beni üşüttü ama Edebiyat ile ısınıyorum

Ne zamandır sıcak gündem ile ilgili yazılar yazamıyorum. Belki de yazmak istemiyorum. Siyasetten, siyasetçilerin yalanlarından soğudum gerçekten. En güzeli böyle imiş. Hayal dünyamda takılıyorum. Orada daha tadına bakılmamış oksijen ile nefes alır  ara sıra bu dünyayıda kontrol ederim.

Siyaset demişken. Dün bi haber sitesinde gördüm. Demokratik özerklik meselesi diye bi olay ortaya çıkmış. Bu konu üzerine ayrıntılı tahlillerimi daha sonra yazacağımı bildiriyorum. Bu arada "Harlem'in Beyaz Atlısı" adlı hikayemin ilk iki bölümünü yayınladım. ilk bölüm 1000 üzerinde okundu. İkinci bölüm ise 2000 e yaklaştı. Arkadaşlar şuan eksen kayması yaşıyor blogum. İçimde ki siyasi yazma aşkının yerini edebi yazma aşkı aldı. 2011 şubat ayın şiir kitapcığım yayımlanacaktır.

Bu arada üniversitemiz öğrenci topluluğunun mecmuasında "Uyanış" adlı şiirim yayınlanmış. Daha önceki sayısında ise "Umut" adlı şiir yayımlanmıştı. Aklıma geldi şimdi. Film senaryosu yazsam ne kadar para kaldırırım. Şaka tabiki para kazanmak için yazsaydım bloguma reklam alır şimdiye bloglar zincirimi kurmuş olurdum.

Veda ederken: Hikayede adı geçen kitap bu kitap (:

2 yorum:

  1. Okunmak ne güzel bir duygu :) 3.Bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum, dememe gerek yok herhalde :)

    YanıtlaSil
  2. 3.bölümü ben de bekliyorum..
    Unutma bizi.

    YanıtlaSil