2 Ekim 2010 Cumartesi

İzledim, pişman oldum, döndüm...

Şu günden sonra bilim kukrgu filmlerinden nefret ediyorum. Arkadaşlarımın isteğiyle klas sinemasında Ölümcül Deney: Ölümden Sonra(4) adlı filme yer aldık. Filmin tek güzel yanı 3D olması idi. Arkadaş bu kadar mı saçma bir film olur yaa, bizim Cüneyt Arkın'ın filmlerine hayal ötesi diyenler hollywoodda ne buluyor anlamış değilim.

Birkere o kadar çok saçmalık ve mantık hatası vardı ki ikinci seansı izlemeye gerek duymadım. Eğer ki sinemaya gidecek olursanız bu filmi ziyaret etmenizi önermem. Eğer ki bu filimde ne olaki derseniz;
Dünya virüsün etkilerinden sarsılıp insanlar zombilere dönüşürken, Alice(millaJovovich) sağ kalanları bulup onları kurtarma macerasına devam ediyor. Umbrellayla olan savaşı yeni boyutlar kazanıyor, fakat Alice (millaJovovich)beklenmedik eski bir arkadaşından yardım alıyor. Yeni bir yol buluyorlar ve bu yol zombilerden uzak Los angeles daki bir sığınağa gidiyor. Fakat, şehre vardıklarında şehir binlerce zombi ile dolu olmaktadır, Alice ve arkadaşları ölümcül bir tuzağa doğru adım atmaktadır..


Günün tek güzel yanı marmara dönerde karnımızı doyurarak akşam yemeği derdinden kendimizi kurtarıp geri kalan vaktimizi kitaba ayırmamız oldu.

Veda ederken: Cüneyt abi neredesin Allah aşkına (: 

2 yorum:

  1. kanka öyle deme, film saçma gibiydi ama sen önceki seriyi izlememişsin o yüzden saçma geldi sana.

    YanıtlaSil