20 Ağustos 2010 Cuma

Başlamadan bitirdim vesselam

Aylık kültür dergisi derlemiştim. Ancak telif hakkı nedeni ile projemi başlamadan bitirdim(bilginize). Ancak bu dergi mevzusuna kafayı taktım diyebilirim. Kültür kısmında dikiş tutturamasamda zaten bulunduğum konum buna müsade edermi bilmiyorum. Tahmin edeceğiniz üzere siyasi olaylara ve toplumsal sorunlara değinen belki haftalık yada fırsatım olmazsa aylık bir e-dergi projem var. Eğerki projeme ortak olmak isterseniz(beni yalnız bırakmak istemezseniz) benimle iletişime geçebilir ortak hesaptan dergimize ödenek ayırabiliriz (: Türk Solu dergisine rakip olamayız belki ama farklı konularda iş görürüz.

Şu sıralar havalar acayip sıcak. Akşam serinliğide olmasa ne yapardık bilmiyorum. Bu arada hemen çağrazımızdaki konutta tam bir haftadır aralıksız gece münazaraları keşfettik. Amca ve dedelerimizin referandum sohbetlerine kulak kabartmamak mümkün değil. Yanımıza çayımızıda alır ziyaretlerine gideriz diye umuyorum bizimkiler yanaşmıyor. Neyse hayırlısı diyelim. Bu arada amcalarımız evet oyu verecek gibi duruyorlar (:

Dipnot: Yanlış anlaşılmasın sağı soğu dinleyip telekulaklık yapmıyoruz. Sadece amcalarımız yüksek sesle konuşuyorlardı hepsi bu. (:

Veda ederken: Bir penguen olmamak dileğiyle...

1 yorum:

  1. Bu referandumun, kuklalar ile gerçek karakterleri ayıracağına inanıyorum.
    Penguen olmamak dileğiyle...

    YanıtlaSil