28 Temmuz 2010 Çarşamba

Açıklıyorum bende Galatasaray taraftarıyım (:

Olmadı bunca yazı arasında Galatasaray adına birşeylerin bulunmaması sen ne biçin taraftarsın sorusunu sormama vesile oldu. Hakkımda bölümünü okuyanlar benimde koyu bir taraftar olmasamda bir Galatasaray hayranı olduğumu tahmin edeceklerdir. Bu sene yapılan transferlerden biraz bahsetmek istiyorum(bir el atmadığım orası kalmıştı şimdi oldu). Transfer sezonuna bomba gibi başlamasada sonradan açıldı benim aslan takımım. İlk önce yerli transferlere yöneldi beni sevindirmişti. Tam cevheri bulduk dediğimde birdn pino ve cana söylentileri çıktı. Yabancı futbolcu düşamanı olarak sen ne yaptın Adnan dedim. Yabancı futbolcularda(hagi seni tenzih ederim) ruh yokki arkadaş.

Bu arada futbol bloglarında yeni bir trend olmuş Galatasaray ruhu. Eğer Galatasaray ruhu hakkında ahkam kesecek biri varsa o da Efsane kaptan Bülent Korkmaz abimizdir.
Takım yenilince ruh yok takım yenince canım cicim yok arkadaş maçları justin.tv den izlemem rağmen ben bile daha bir sarı kırmızıyım onların karşısında.

Ne diyordum, transferlerde tam doğru yolu buldun dediğim anda birden yeni yabancı aşkı boy gösterdi. Umarım verim alırda yine milyonlar çöpe gitmez.
Veda ederken: Memleket takımı vazgeçilir mi be(:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder