29 Haziran 2010 Salı

Durum raporu-7

Haftaya memlekete gitmeye karar verdim. TRT 1 in izlenebilir olması dünya kupası için iyi oldu(en azından 11 temmuza kadar). Elimde patlayan ir forum macerasıda var. Sansürsüz Forum adı ile başlattığım bu macera Temmuzun ortalarına doğru sona erecek(ilgi görmezse). Bu aralar amatör hikayeye merak saldım. Gündem beni bunaltmış olacakki kurmaca yazı işleri bana daha cazip geliyor(mu ne?).

Belki ileriki zamanlarda Dizi bölümüne bir satırlık daha yer açıp yazdığım amatör şiirlerimide paylaşma fırsatı bulurum. Geçenlerde Teknosa'ya uğramıştım. Küçük oyuncaklar bölümünde olan netbooklar dikkatimi çekti. Tanesi ortalama 500 lira gelen bu cihazları vodem alana iki tane birden bedava verebiliyorlarmış. Bir tanesini bana bir tanesinide kardeşime hediye etmeyi düşünüyorum. Vodem(3G Modem oluyor) ayda 30 liraya 4 Gb limit. pek cazip gelmedi ama neyse.


Aşk-ı memnu diye bir dizi vardı geçenlerde final yapmış finali izleyemedim diye kendimi paralamalımıyım çevremdeki insanlara nazaran çokmu dıştayım kestiremiyorum.

Veda ederken:Finali buradan okuyabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder