3 Kasım 2009 Salı

Teşekkürler google amca

2 ay önce yapmış olduğum adsense başvurusu üzerine bugün gmail hesabıma onay mailinin gelmiş olması beni bir hayli sevindirdi. Zira adtechin cinsel sağlık ürünleri reklamları sitemin içeriği ile ters düşmekte idi. Bende Adtech'i bırakıp adsense geçtim.

Ayrıca bloguma kendi hazırlamış olduğum orjinal bir tema ile merhaba dedim. 3 gündür üzerinde çalışmış olduğum tema nihayet kararlı sürümüne erişmiş oldu[e-aktug Blog v1.4] :).

Bu arada sivas'a yılın ilk karı dün gece saat 2 gibi düştü şimdiden 5 cm i aştı. Şöyle bir söz vardır bizim buralarda: ilkbahar yaz sonbahar sivas diye... Hakikaten yerinde geceleri ayaza çeviren rüzgar adeta apartmanımızın çatısı dövüyor. Galiba aldığım istihparata göre sivasta domuz gribi ssalgını şimdiden 8'e yükselmiş durumda umarım bizlere birşey olmaz.
Dün buralarda tv yayınları yoktu hava muhalefeti bizlere haber bültenlerini izleme şansı vermedi allahtan internet bağlatılarımız hala sağlam şu son 1 aydır TTNET bizlere interneti kesintisiz sunuyor 1 haftaya yine saat balı kesilmeler başlar.

Şu teknik resim çizimleri beni bayağı yoruyor hoca en ufak hataya bile tölerans göstermiyor direk çiziyor geçen ilk eksi yi aldım herkese üç şans tanıyor 2 hakkım kaldı bilmiyorum nasıl yapacaz. Bu sene tekrar üniversite ınavlarına girip yönümü Ankara çevirmeyi planlıyorum. umarım hedeflerime ulaşırım.

3 yorum:

 1. umarım kardeşim sınavlarında başarılı olursun.

  YanıtlaSil
 2. Günaydın Hayırlı Günler Yeni Bir Gün'e Başlarken Sizlere Güzellikler Getirmesini Dilerim. Sevgiyle ,Saygıyla ve de Sağlıkla Mutlu Esen Kalın. http://sukruyilmaz.net/images/gunaydinn.jpg

  YORUM:Blog Sayfanızın yeni arayuzu hayırlı olsun Google adsenseye ve diğerlerine inanma bir yılda cok cuzi yani 10 dolar gibi bir para gecer eline ve uğraştığın bunada değmez bu benim şahsi görüşüm,Yeni Mevsimin karı hayırlı olsun KAr yılı berket yılı derler bizde,ALLAH kşımızı kış yazımı mızı da yaz eylesin hayırlı mevsimler...

  Bu Nasıl Bir Hükümet İktidar Partisi
  Kendi içerisinde Bakanlarla Çelişiyor ve Sağlık Bakanı Aşı Oluyor Ama Sayın BAŞBAKAN AŞI Olmuyor... peki neden vatandaşa öneriyorlar acaba ithalat ederek ve devlete bedelini ödeterek birilerini zengin etmek mi istiyorlar....

  Şükrü YILMAZ
  Antakya-HATAY

  http://sukruyilmaz.com
  http://sukruyilmaz.net

  YanıtlaSil
 3. değerli dost sadece üzülüyorum bu millete,şehit veren ailelere ve de bu ülke için canını veren insanlarımıza.Gördün değilmi sayın dostm.Kendini bilmez hadsizin biri Atamıza yönelik neler yazmış.Bende yayımladım herkes bu gibi kişileri bilsin.Bunların hepsinin kanı bozuk değerli dort.Sen ben ve bizler gibi gençler olmazsa bu ülkede bunlar çoktan cumhuriyeti ve de Türk milletini silerledi.Haydi değerli dost.Yılmadan yıkılmadan yazmaya devam.

  YanıtlaSil