6 Ağustos 2009 Perşembe

İstediğim biraz serinlik

İyi kötü bir klima aradığım şu sıralar beni sadece akşamüstü serinlikleri serinletiyor. Bu arada DemotikE'den gördüğüm bir özelliği e-aktug'a monte ettim. Skydrive servsinin dosya depolayıcısını artık bende kullanmaktayım(bkz. Arşiv bölümünün alt kısmı>). internetim 4 gündür kesintisiz devam etmekte. çok şükür kesintisiz devam ediyoruz, bu arada bağlatımın kesilmesinin sorunu modem dns numaralarını otomatik atayamıyormuş bende el ile yapılandırdım iyide oldu.

Geçen gün sizlerle almış olduğum bir kararı paylaşmıştım. neydi... Almış olduğum televizyon izlememe kararını biraz esnettim(tartışma programları için). Kardeşim tv de adam gibi birşey yokki izleyelim yok sihirmiş yok periymiş ne bileyim saçma sapan magazin programları(bu satırları Televizyon izlenimlerim adlı yazımda sanırım yazmıştım ama neyse).
Vatan ve Millet'in bana tavsiye etmiş olduğu Sn. Sarızeybeğin "Ergenekon Gölgesinde İhaneti Yaşamak" kitabını bir aksilik çıkmaz ise yarın temin edeceğim. kitabı almışken kısa bir kritiğini yapmamak olmaz. Daha öncede Menderes'in Dramı(inceleme) adlı yazımda Sn. Ş.Süreyya Aydemir'in Menderes'in Dramı adlı kitabını tanıtmıştım bilmem gördünüz mü? Bu sıralar biraz boşladım işleri. Haftaya tekrar bir memleket kokusu alabilirim yaklaşık 8 gün kadar...

Benim bilgisayar taraf gazetesinin sitesine girmiyor acaba sizinkiler giriyor mu yoksa sorun benim külüstürde mi anlayamadım.

1 yorum:

 1. DEĞERLİ ARKADAŞ KİTABI BİR SOLUKTA OKUYACAĞINA ŞÜPHEM YOK.ÇÜNKÜ O KİTAP HERŞEYİ ANLATIYOR.
  SİZE İKİ SUAL SORACAĞIM.
  1-YAZILARI ARŞİVLEME OLAYINI NASIL YAPIYORSUNUZ?
  2-TARAF GAZTESİNİ OKUYOR MUSUNUZ?YANİ NORMAL BEĞENDİĞİNİZ İÇİN Mİ OKUYORSUNUZ YOKSA ÖYLE BAKIYOR MUSUNUZ GAZETEYE?
  (gazetenin sitesi açılmıyor denedim.)

  YanıtlaSil