31 Ağustos 2009 Pazartesi

Biraz ticari mi yoksa kriz mi?

Bir uzun zamandır yazmaya çalışan bir blogger kullanıcısı olarak artık bloguma reklam almanın zamanı geldiğini düşünmüş olmamdan kaynaklanıyor ki aşağı yukarı 4 gündür blogumda reklam yayınlamaya başladım. internet arkadaşlarımında eleştirisine hedef olmaktanda kurtulamadım. yok efendim yazılarını ticari maksatla yazıyormuşumda bir blog sitesine reklam yakışmıyormuşda vs vs...

Bloguma reklam almamın bir numaralı etkeni okul harçlarınındaki astronomik yükselme ve ek olarak öğrenci adamız ailemize fazla yük olmamak için gelir kapısı aramış olmam(boş vaktimin olmaması dolayısı ile yarı zaman işte bulamıyorum). Birde sizlere sorayım dedim. bir bloga reklam gider mi? gitmezse niçin gitmez.
Bu reklamları koymamdaki temel sebep ticari değil tamamıyla içerisinde bulunmuş olduğum ekonomik krizdir[banka hesabında sadece 5 lirası bulunan adamdan ne bekleyebilirdiniz?]

Bugün iftar çadırına 4 arkadaş bir gözgezdirmek amacı ile gitmeye karar verdik. Dikkatimi çeken ilk şey iftar çadırının kapısında adeta protokol sırasına geçmiş duygu tacirleri yani dilenciler vardı esas şaşırdığım nokta ise iftar çadırının kuzey yamacında zabıtaların bulunması idi[zabıtaya rağmen dilencilik vayy vee]. Yarın arkadaşlarla iftarımızı birlikte açmayı düşünüyoruz.
Günün menüsü ise;
 • Soğan aromalı nefis italyan makarnası
 • Soğan salatası
 • Sarmısaklı cacık[çorba niyetine]
 • Hurma niyetine ege sahillerinden gelen çizilmiş zeytin.
Yemekten sonra ise lavaş peynir karpuz planlıyoruz.

2 yorum:

 1. SEVGİLİ KARDEŞİM.SİZ HANGİ İLDE OKUYORSUNUZ?ÜNİVERSİTE Mİ YOKSA LİSE Mİ OKUYORSUNUZ.
  EĞER SANA BİR GELİR ELDE ETTİRİYORSA (Kİ NE KADAR ELDE ETTİRİR BİLMİYORUM)BLOGUNDA REKLAM VEREBİLİRSİN.BİR DE NE KADAR KAZANACAKSINKİ BU REKLEMLARDEN?

  YanıtlaSil
 2. reklam konusunu okey anladım.ne diyelim hayırlısı.
  siteme beklerim

  YanıtlaSil