7 Haziran 2009 Pazar

Televizyon izlenimlerim

Penceremden sızan güneş ışıkları yüzümde hafif bir terleme bırakıyor. Allah'ım ne sıcak birgün dedirtiyor bana. Şimdiden sıcak-ağustos pazarlarının hayal edemiyorum-. Bu sabah kovanozumda karanfilimin bittiğini farkettim. Dolayısıyla çayımın tadı bugün bana yabancı idi, yinede içtim...

Geçen perşembeyi cumaya bağlayan gece sabaha karşı su içmeye kalktığımda biraz televizyon gezisi yaptım. Kanal sırası 22 ye geldğinde NTV Spor açıldı. NBA final serisi başlamış olacak ki Kobe show yapıyordu. Hidayet tek başına yetemedi Orlando 25 sayı farkla Lakers'a yenildi(100-75). Neyse serinin ilk maçı umarım bir dahakinde böyle bir maç ile karşılaşmam.


Bu aralar televizyon dünyasına fazlaca girdiğimi farkettim. Dün saat 21.00 da usta tiyatrocu levent kırcanın Olacak o kadar programına şöyle bir baktımda porgram eski kalitesinde değil belkide oyuncularının yaşlarının ilerlemiş olmasından geliyor bu.

2 yorum:

  1. Malesef tv kanlları şuan çok geyik programlar yapıyor.Bir kaç tanesi hariç.Öeneğin yemekteyiz programı.bence çok gereksiz program.dışarıda insanlar yemek bulamıyor onlar ise yemeği beğenmiyor.

    YAZAN:Http://ufuk2008.blogcu.com

    YanıtlaSil
  2. Çok dğoru söylediniz. millet yemek bulamıyor. bunlar kutsal saydığımız ekmeği beğenmiyor. emeklinin sofrasının görseler ne derler merak ediyorum.

    YanıtlaSil